آرایش ساده قسمت اول

آرایش ساده قسمت اول.
آرایش ساده قسمت اول

به عنوان یک عاشق زیبایی ، احتمالاً هر روز با معضل مشابهی روبرو می شوید: تلاش برای فهمیدن اینکه کدام آرایش مناسبتر به نظر می رسد.

 بسیاری از بررسی ها به ما نشان می دهد که انواع آرایش روزمره ، به سلایق و گرایش های زیبایی بانوان و همچین محصولات آرایشی بستگی دارد. اگر احساس می کنید کمی بلاتکلیف هستید و به روشی نیاز دارید که آماده شدن در صبح را با استرس کمتری انجام دهید ، ما در اینجا به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.

ما هفت مورد از آرایش های ساده مورد علاقه خود را که برای استفاده روزمره مناسب هستند ، به اشتراک می گذاریم ، از جمله گزینه های ساده آرایش چشم که می توانید در هنگام حرکت به سرعت از آنها استفاده کنید. از بین هفت مورد آموزش آرایش روزانه ، هر یک را انتخاب کنید و ما قول می دهیم که ظاهری عالی خواهید داشت ، بنابراین پیش بروید و کیف آرایش خود را بگیرید و یکی (یا همه) آنها را امتحان کنید.

آرایش، بدون آرایش

آنچه کاملاً متناقض به نظر می رسد در واقع یکی از مدلهای مطلوب آرایش مورد علاقه ماست. زمانی ، برنامه های آرایشی مرسوم و مد روز همه چیز در مورد از بین بردن چین و چروک یا داشتن چشم دودی غلیظ بود ، اما امروزه روند آن، شامل زیبایی طبیعی است. در اینجا چگونگی داشتن آرایشی طبیعی آورده شده است.

آنچه شما نیاز دارید:

مراحل زیباتر شدن شما به این گونه آغاز می شود.

 

مرحله شماره 1: با پوست خود  آغاز کنید

بهترین راه برای ایجاد یک ظاهر آرایشی که ماندگار است ، شروع برنامه آرایش خود با یک پرایمر است که باعث ماندگاری بیشتر آرایش صورت شما می شود. آن را روی کل صورت خود بمالید تا سطح یکنواختی برای بقیه آرایش خود ایجاد کند.

آرایش ساده قسمت اول

مرحله شماره 2: رنگ هر نقص را تصحیح کنید

قبل از استفاده از هر پایه ، پالت کانسیلر اصلاح کننده رنگ خود را باز کنید تا ظاهر هرگونه تغییر رنگ را خنثی کند. در صورت نیاز نحوه عملکرد اصلاح کننده های رنگ:

 کانسیلر سبز برای از بین بردن قرمزی کار می کند ، کانسیلر اسطوخودوس می تواند با تیرگی مقابله کند ، کانسیلر هلو سیاهی دور را استتار می کند و کانسیلر زرد به پنهان کردن تغییر رنگ های دیگر کمک می کند.

آرایش ساده قسمت اول

مرحله شماره 3: از یک فونداسیون مات استفاده کنید

پس از پایان کار با کانسیلر سایه ، یک پایه مات روی صورت خود قرار دهید و آن را با بیوتی بلندر بر روی پوست خود بمالید.

 

مرحله شماره 4: استفاده از پرایمر سایه چشم

همانطور که پرایمر می تواند به فونداسیون و کانسیلر شما کمک کند تا راحت تر کارکنید ، همچنین می تواند به یک ارایش چشم سبک کمک کند. قبل از استفاده از آرایش چشم ، یک پرایمر سایه چشم استفاده کنید.

 

آرایش ساده قسمت اول

مرحله شماره 5: استفاده از سایه برهنه بر پشت پلک های خود

پالت سایه چشم خنثی خود را باز کنید و یک شستشوی جامد سایه خنثی( برهنه = اصطلاحا به رنگ پوست گفته می شود.) را برپشت پلک های خود قرار دهید. در مرحله بعدی ، یک لمس از سایه قهوه ای عمیق تر در چین خود اضافه کنید تا به ظاهر شما عمق پیدا دهد ، و سپس یک سایه روشن را در امتداد استخوان ابرو خود بکشید تا جلوه ای کاملا برجسته ایجاد شود.

آرایش ساده قسمت اول

مرحله شماره 6: استفاده از خط چشم قهوه ای

برای اینکه ظاهر چشمان تان کمی باز شود ، خطوط مژه خود را با استفاده از خط چشم قهوه ای کامل کنید. حتماً نقطه بزنید و یک خط کاملاً متصل نکشید. این طبیعی تر به نظر می رسد و به ایجاد مژه های پر تر کمک می کند.

آرایش ساده قسمت اول

مرحله شماره 7: نوبت ابروها

در ابتدا تمام توجهات همیشه به ویژگیهای صورت شما خواهد بود – و این شامل ابروهای شما نیز می شود. پس ابروهای خود را با ریمل ابرو زیباتر کنید.

 

مرحله شماره 8: ریمل استفاده کنید

چشم های خود را با دو لایه ریمل حجم دهنده بالا ببرید.

آرایش ساده قسمت اول

مرحله شماره 9: پایان دادن با رژ لب ساده

ظاهر آرایش خود را با رژ لب مات کامل کنید.

 

آنچه خواهید داشت : ظاهری زیبا و بدون آرایش که نگاه ها را به سمت شما می کشاند.

 

از این آرایش میتوانید در قرارهای کاری ، قرارهای دوستانه و عاشقانه استفاده کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.