11 مدل محبوب ناخن که باید در سال 2021 امتحان کنید

مدل های محبوب ناخن در 2021

اشکال ، رنگ ها و سبک هایی که همه جا خواهید دید.

 

با وجود تعطیلات و محدودیت های قابل توجه ، به احتمال زیاد سال گذشته  بر روی ناخن های شما نیز  تأثیر گذاشته است. برای بسیاری ، مراجعت های  منظم به  سالن های زیبایی جای خود را به آرایش در خانه داد. ناگهان انتظار می رفت که ما در همه چیز ، از رنگ موهای بسته بندی شده و اپیلاسیون گرفته تا مانیکور و پدیکور و…  متخصص شویم.

متأسفانه ، این شعار که خودت انجام می دهی چیزی است که فعلا باید به آن پایبند باشیم. و روند ناخن  در سال  2021 نیز نشان دهنده این است. در ادامه چندین مدل  از هنرهای ساده هندسی و انتزاعی ناخن را مشاهده خواهید کرد (نگران نباشید ، این کار را می توان با برچسب هایی که به راحتی قابل اجرا هستند انجام داد) ، اما این سبک ها احتمالاً در رنگ های ساده و تک رنگ هستند که هنگام شروع به ظاهر کثیف به نظر نمی رسند.

امسال ظاهر طبیعی را نیز امتحان کنید. از آنجا که بسیاری ترجیح می دهند کار  را به متخصصان بسپارند ،  پس ناخن های بی آرایش  زیادی خواهید دید. برای کسانی که طرفدار ساده بودن، هستند ، تمرکز بیشتر روی مراقبت از ناخن است تا شکل ، رنگ و طرح.

در اینجا ، ما  شما را با بزرگترین محبوب ترین  ناخن هایی که در سال 2021 مشاهده خواهید کرد ، آشنا می کنیم.

 

Indie Nails

 

بر اساس داده های Pinterest ، جستجوی “Indie Nails” در زمستان امسال 21 درصد افزایش یافته است. اما این ترند ناخن دقیقاً چیست؟ در این مدل رویکرد متفاوتی برای رنگ آمیزی هر ناخن دارد. همانطور که در اینجا نشان داده شده است ، یک ناخن ممکن است دارای طرح شطرنجی باشد ، در حالی که ناخن های دیگر طرح هایی متفاوت همچون موج ساده و مانیکور فرانسوی هستند.

ناخن مخملی

 

یک مانیکور مخملی برای جلب توجه به زرق و برق و متالیک متکی است و ظاهری بافت دار و شبیه به مخمل ایجاد می کند.

مدل های محبوب ناخن در 2021

اشکال ارگانیک

 

ریتا پینتو ، بنیانگذار Vanity Projects می گوید: ” در هنر ناخن ، ما بسیاری از اشکال ارگانیک انتزاعی را خواهیم دید.” به دنبال این طرح ها در رنگ های خاموش و تک رنگ باشید ، مانند ترکیبی که در اینجا مشاهده می شود.

مدل های محبوب ناخن در 2021

مانیکور فرانسوی منحصر به فرد

 

برای استفاده نرم تر از هنر ناخن ، به مانیکور فرانسوی مراجعه کنید اما به جای نوک های سفید ، رنگ های تک رنگ پاییزی استفاده کنید.

مدل های محبوب ناخن در 2021

سایه های قهوه ای

 

لیزا لوگان ، مانیکور مشهور Nails.INC می گوید: سایه های قهوه ای “مد جدید” هستند. به دنبال این رنگ ها در دو نسخه مات و درخشان باشید.

مدل های محبوب ناخن در 2021

سایه های صورتی

 

دیگر روزگار رنگ های خنثی و خنثی تر گذشته است. به دنبال همه مدل های  سایه ها باشید ، از حباب تا صورتی داغ. جین سون چوی ، مانیکوریست معروف در نیویورک می گوید: “رنگ صورتی در فصل جاری بین طراحان محبوب بود ، بنابراین من انتظار دارم که آنها در سال آینده بسیار پراستفاده باشند.”

مدل های محبوب ناخن در 2021

ناخن تابوتی شکل

 

ناخن های شکل بادام از دیرباز رایج  بوده اند – و این چیزی است که هنوز هم بسیار دیده می شود. اما همچنین در سال 2021 شاهد شکل های باریک مربع شکل و تابوتی نیز خواهیم بود. “

مدل های محبوب ناخن در 2021

آبی روشن

 

سون چوی می گوید: “رنگ مد سال آبی رنگ بود و من انتظار دارم این روند تا سال 2021 ادامه یابد.” او می گوید ، به عنوان یک امتیاز خوب ، این رنگ ناخن ها به طور کلی محبوب هستند.

مدل های محبوب ناخن در 2021

مانیکور در خانه

 

ظاهر ساده ای که نگهداری آن آسان است. ست های آماده ناخن که  از زمان شروع قرنطینه بسیار محبوب بوده اند- و همچنان که محدودیت ها ادامه دارد ،  ادامه خواهد داشت.

مدل های محبوب ناخن در 2021

ناخن های طبیعی

 

بسیاری از مردم از محدودیت های کرونا به عنوان بهانه ای برای استراحت از همه ژل و اکریلیک ها برای ترمیم ناخن های خود استفاده می کنند. اما این بدان معنا نیست که ناخن های  خود را به طور کامل رها کنید. برای اطمینان از اینکه دست ها و ناخن ها هنوز خوب و صیقلی به نظر می رسند استفاده از روغن کوتیکول برای آبرسانی پیشنهاد می شود.

مدل های محبوب ناخن در 2021

طرح های جسورانه

 

همچنین پیش بینی می شود که بعداً تا سال 2021 هنگامی که قرنطینه و محدودیت های فاصله اجتماعی – به امید خدا – برطرف شود ، ممکن است ظاهر و رنگ های جسورانه تری مانند این برگ طلایی روی سیاه مشاهده کنیم.

مدل های محبوب ناخن در 2021
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.